Wizyta Roberta Lewandowskiego w gminie Leszno

ostatnia zmiana: 07.05.2019
 

Robert Lewandowski odwiedził miejscowość, w której chodził do szkoły i zaczął przygodę ze sportem. W Lesznie kapitan reprezentacji został przywitany przez setki mieszkańców oraz młodych kibiców. Specjalnie z tej okazji zwołano sesję Rady Gminy, której przewodniczył Michał Dominiak. Obecny był również starosta powiatu warszawskiego zachodniego Jan Żychliński oraz przewodniczący rady powiatu Krzysztof Turek. Robert Lewandowski otrzymał od starosty oraz wójta tytuł honorowego obywatela Powiatu oraz gminy Leszno. Podczas sesji głos zabrała radna powiatu Dorota Górecka, w przeszłości wychowawczyni Roberta Lewandowskiego. Przywitanie kapitana w jego rodzinnej miejscowości było pełne emocji. Robert podczas swojego przemówienia nie krył wzruszenia. Podziękował swoim rodziców, którym zawdzięcza sportową drogą życiową. Podkreślił, że aktywność sportowa i nauka języków obcych są niezwykle ważne w życiu. Zachęcał młodzież do tego, żeby w wyborach życiowych szła za głosem swojego serca. Podziękował również mieszkańcom gminy Leszno za wsparcie, które okazują przy okazji meczów reprezentacji. W imieniu mieszkańców bardzo serdecznie dziękujemy Robertowi za odwiedziny. Do następnego razu! 

https://www.youtube.com/watch?v=rdaHlgCunKc

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010