VI Powiatowy Przegląd Teatralny

ostatnia zmiana: 03.06.2015
 

VI Powiatowy Przegląd Teatralny

  22 maja na sali gimnastycznej Publicznego Przedszkola w Zaborowie odbyła się VI edycja Powiatowego Przeglądu Teatralnego pod tytułem „Chodź opowiem Ci bajeczkę”. Patronat nad imprezą pełnili Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pan Jan Żychliński oraz Wójt Gminy Leszno Pan Andrzej Cieślak. Wszystkich gości uroczyście powitała dyrektor Publicznego Przedszkola w Zaborowie – Pani Katarzyna Oleksiewicz. Imprezę poprowadziły nauczycielki: Agnieszka Kęska i Karolina Stasiak, które wcieliły się w rolę Jacka i Agatki umilając przedszkolakom przerwy między występami.

W konkursie wzięło udział osiem przedszkoli z następującym repertuarem:

 • „Śpiąca Królewna” – Zespół Szkolno – Przedszkolny, Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym Kampinos,
   
 • „Czerwone Kapturki” – Przedszkole Publiczne w Broniszach,
   
 • „Kopciuszek” – Akademia pod Modrzewiem Macierzysz,
   
 • „”Cyrk Przedszkolaczek” – Przedszkole w Starych Babicach,
   
 • „Jaś i Małgosia” – Przedszkole w Bliznem Jasińskiego,
   
 • „Zmartwienie rodziców” – Publiczne Przedszkole nr 1 w Lesznie im. Leśnych Skrzatów,
   
 • „Bajka o czarnym kocie” – Gminne Przedszkole w Izabelinie,
   
 • „Jaś i Małgosia” - Publiczne Przedszkole w Zaborowie. 
   

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały swoje talenty aktorskie.

W ramach podziękowania ze zaangażowanie opiekunów i piękny występ przedszkolaków Pani Dyrektor Publicznego Przedszkola w Zaborowie rozdała wszystkim uczestnikom dyplomy oraz pamiątkowe nagrody zakupione dzięki wsparciu finansowego ze strony Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz Gminy Leszno. Cała impreza przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, zostawiła po sobie miłe wspomnienia. Mamy nadzieję, że kolejne edycje Powiatowego Przeglądu Teatralnego wyłonią kolejne talenty i przyniosą nam równie dobrą zabawę jak w tym roku.

 

E. Tyburska, I. Latoszek,

Publiczne Przedszkole w Zaborowie

 
 

Szybki kontakt

 • Al. Wojska Polskiego 21
 • 05-084 Leszno
 • tel. 22 725 80 05
 • fax. 22 725 85 52
 • email: urzad@gminaleszno.pl
 • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
 • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010