Turniej tenisowy Brenda Tour

ostatnia zmiana: 07.04.2014
 

W sobotę i niedzielę 8 i 9 marca na kortach w Brwinowie odbył się piąty, przedostatni turniej jesienno-zimowego cyklu Tenis10 Brenda Tour. Tym razem zorganizowaliśmy zawody w czterech kategoriach wiekowych: czerwonej (rocznik 2006) czerwonej open, pomarańczowej (rocznik 2005) i młodzieżowej open. W turnieju wzięło udział prawie 50 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.W kategorii czerwonej po raz kolejny świetnie wypadł nasz młodziutki tenisista Damian Lewandowski, który zajął drugie miejsce. Podobnie jak przed miesiącem bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka ST „Tie Break” Warszawa Monika Stankiewicz. W kategorii czerwonej open zwyciężył Mikołaj Bujak, który w finale pokonał Hanię Potaczek.

W kategorii pomarańczowej, również po raz trzeci z rzędu, najlepszy okazał się Franek Pastuszka z RKT „Return” Radom, który w finale po zaciętym pojedynku wygrał z Zuzią Twarowską.Zwycięzcą kategorii młodzieżowej chłopców został Antoni Niedziela, a drugie miejsce przypadło Adrianowi Reszczyńskiemu, wśród dziewcząt najlepsza okazała się Kinga Ziółkowska, która w finale wygrała z Olą Machul.

Wyniki:

- kategoria czerwona (2006-2007) - I miejsce Monika Stankiewicz,II miejsce Damian Lewandowski, III miejsce Leon Babiarz,

- kategoria czerwona open (2004-2005) – I miejsce Mikołaj Bujak, II miejsce Hania Potaczek , III miejsce Mateusz Ciećko,

- kategoria pomarańczowa (2005) – I miejsce Franek Pastuszka, II miejsce Zuzanna Twarowska, III miejsce Wiktor Lewandowski,

- kategoria młodzieżowa dziewcząt – I miejsce Kinga Ziółkowska, II miejsce Kamila Machul, III miejsce Weronika Filczak,

- kategoria młodzieżowa chłopców – I miejsce Antoni Niedziela, II miejsce Adrian Reszczyński, III miejsce Leszek Dowgwiłlowicz.


Serdecznie dziękujemy też firmie Godan i Wydawnictwu REA za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników turnieju.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na ostatni turniej z cyklu Brenda Tour, który odbędzie się w dniach 26- 27 kwietnia.

Waldemar Cecuła - prezes KS Tennis Life

DO POBRANIA:

Wyniki i tekst w Formie PDF

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010