Sukcesy uczniów ZSP Leszno w biegach przełajowych

ostatnia zmiana: 08.06.2017
 

W Zielonkach na terenie GOSIR-u Stare Babice odbyły się XIX Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego i Wójta Gminy Stare Babice. W dwunastu biegach wzięło udział około 950 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Młodzież z ZSP w Lesznie pobiegła tradycyjnie świetnie.

W kategorii gimnazjum zajęliśmy I miejsce.

Najlepsi zawodnicy na dystansie 1000 m: Daria Bany (I miejsce), Mikołaj Jaźwiński (I miejsce), Wiktoria Wisnowska - stypendystka Gminy Leszno (II miejsce), Maciej Kosakowski (II miejsce), Kamil Zwoliński (III miejsce), Maja Rybarczyk (IV miejsce), Kacper Chomontowski (VIII miejsce), Edyta Jędraszko (IX miejsce), Andżelika Burakowska (IX miejsce), Emanuel Trojanowski (IX miejsce), Sebastian Michalski (X miejsce).

W kategorii szkół podstawowych zajęliśmy III miejsce.

Najlepsi zawodnicy: Wiktor Kowalczyk (250m, I miejsce), Ada Bany - stypendystka Gminy Leszno (600m, III miejsce), Jakub Rzepka (600m, III miejsce), Oliwia Sokół - stypendystka Gminy Leszno (800m, III miejsce), Kacper Pieniak (800m, IX miejsce). 

W tym roku za sprawą pani Ilony Grabarczyk po raz pierwszy w zawodach wzięły udział dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Najlepszy debiut miał Wiktor Kowalczyk, który zdeklasował przeciwników.

Zawodnikom towarzyszyli i dopingowali nauczyciele ZSP w Lesznie:  Filip Bąk, Ilona Grabarczyk i Agnieszka Kacprzyk.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom, nauczycielom i trenerom.

 

Edyta Przybysławska ZSR

Foto: Ilona Grabarczyk

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010