Relacja z Pikniku Rodzinnego w Przedszkolu w Zaborowie

ostatnia zmiana: 29.06.2016
 

Tradycją naszego przedszkola stało się coroczne organizowanie Rodzinnego Pikniku, który tym razem odbył się 3 czerwca. Program przewidywał występy artystyczne dzieci, z wszystkich oddziałów, z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Wszyscy bawili się świetnie przy akompaniamencie naszej rytmiczki – Ewy Mastalerskiej, która zabawiała nas, zachęcając do rodzinnego uczestniczenia w różnorodnych konkursach.

Hitem okazał się Przegląd Talentów Rodzinnych, który choć nie wytypował zwycięzców, zachęcił kolejnych ochotników do prezentacji różnorodnych zdolności i umiejętności. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych piknikowiczów było karaoke, w którym dzieci, raz z mamami próbowały sił wokalnych. Podziwiamy odwagę i umiejętności wszystkich uczestników.

Bez wątpienia impreza nie udałaby się bez pomocy wszystkich rodziców, którzy urozmaicili przygotowywany przez nas poczęstunek, grillowali i spędzali z nami miło czas. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wszelką pomoc. Mamy nadzieję, że za rok Piknik Rodzinny będzie jeszcze ciekawszy i pozwoli nam na jeszcze silniejsze zaciśnięcie więzi, w końcu jesteśmy małą, rodzinną społecznością.

Publiczne Przedszkole w Zaborowie

I. Latoszek

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010