Powiatowa Liga Piłkarska

ostatnia zmiana: 31.08.2016
 

Powiatowa Liga Piłkarska czyli idea amatorskiej rywalizacji w piłce nożnej 6-osobowej powraca na teren powiatu warszawskiego zachodniego.

Powiat Warszawski Zachodni oraz GOSiR Stare Babice zapraszają do udziału w Powiatowej Lidze Piłkarskiej. Liga odbywać się będzie od 25 września 2016 roku w każdą kolejną niedzielę na boiskach GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele przy ul. Zachodniej 2 w godzinach 17:00-21:00.  Liga ta jest kontynuacją rywalizacji piłkarskiej, która miała miejsce w Borzęcinie Dużym. System gry uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Udział w lidze jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską, prowadzenie klasyfikacji dla najlepszego strzelca i bramkarza oraz puchary i statuetki dla najlepszych drużyn. Planowana jest organizacja dwóch edycji ligi: jesienna i wiosenna, do których będzie przeprowadzany odrębny nabór.  Poprzednie odsłony ligi miały wysoką frekwencję, a uczestniczyli w niej piłkarze amatorzy z terenu całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Liczymy, że tym razem również do gry w piłkę nożną 6-osobową zgłosi się duża liczba zawodników. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 września 2016 r. Udział osób nieletnich jest możliwy od 15 roku życia po pobraniu druków zgłoszeniowych i&nbxp;podpisaniu ich przez rodziców/prawnych opiekunów. 

Radosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni

Do Pobrania:

Druk zgłoszeniowy

Oświadczenie dla rodzica

Regulamin organizacyjny

 


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010