Mazovia Cup 2017

ostatnia zmiana: 14.04.2017
 

MAZOVIA CUP 2017

W sobotę 8 kwietnia na boisku Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie odbył się turniej piłkarski dzieci z klas 1–3 Szkoły Podstawowej „MAZOVIA CUP 2017” pod patronatem Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza i Wójta Gminy Leszno.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: z Podkowy Leśnej, Błonia, Milanówka, Brwinowa, Michałowic i Leszna. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej piłkarskiej walce w duchu „fair play” zwycięzcami zostały ex aequo zespoły z Michałowic i Brwinowa, trzecie miejsce przypadło drużynie z Podkowy leśnej, czwarte – z Milanówka, piąte – z  Leszna, szóste zajęła drużyna z Błonia. Filip Włodarczyk z Brwinowa został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Maciej Sypniewski z Michałowic najlepszym bramkarzem.

Wszystkie dzieci otrzymały słodycze i napoje ufundowane przez firmę BioPlanet, zwycięzcy zostali nagrodzeni także pucharami, medalami i upominkami z logo gminy Leszno oraz czekoladami. Każda drużyna dostała grę planszową Jungle Speed. Na zakończenie wszyscy mogli skosztować pysznej pizzy.

Imprezę prowadził Grzegorz Gładysz, który został nagrodzony przez Wójta Gminy Leszno pamiątkową tabliczką za promocję piłki nożnej w gminie Leszno. Sędziował tradycyjnie na najwyższym poziomie Łukasz Trawiński, który zrezygnował z meczu ligowego na rzecz naszej imprezy.  Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękuję firmie BioPlanet, pracownikom Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego, pracownikom urzędu gminy i wolontariuszom z Zespołu Szkół Publicznych w Lesznie.

Edyta Przybysławska

Dyrektor ZSR w Lesznie

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010