Mazovia Cup 2016 - zwycięstwo drużyny z gminy Leszno

ostatnia zmiana: 28.04.2016
 

Po raz kolejny gościliśmy młodych piłkarzy rywalizujących w ramach Turnieju  Mazovia CUP Leszno 2016 rozgrywanego z ramienia Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Tym razem zawody odbyły się na boisku trawiastym Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie, systemem „każdy z każdym”. Uznaliśmy tę formułę za bardziej sprawiedliwą, dając tym samym możliwość rozegrania 21 meczy. Atmosfera była gorąca. Wszyscy walczyli do końca. Pogoda dopisała, a zawodnicy w przerwach pomiędzy swoimi meczami ćwiczyli na siłowni zewnętrznej . Cieszymy się bardzo z historycznego zwycięstwa naszej drużyny z Gminy Leszno, która była niekwestionowanym liderem i zasłużyła na 1 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Sieklicki z Leszna, a najlepszym bramkarzem Hubert Szczutkowski z Michałowic. Wręczyliśmy dwie nagrody specjalne – dla najdzielniejszego wojownika, którym został Antoni Wach z Podkowy Leśnej i jedynej zawodniczki turnieju Jagody Szulawskiej z Błonia.  Nagrody wręczali goście honorowi imprezy Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Błonie Zenon Reszka.  

Dla dzieci przygotowano „pizzę regeneracyjną”, która zniknęła tak szybko jak się pojawiła. Zwycięskie drużyny otrzymały medale, puchary i piłki „ZOŚKI” do footbagu. Wolontariusze z gimnazjum w Lesznie przygotowali krótki pokaz możliwości akrobacji z piłeczką, który wzbudził entuzjazm młodych piłkarzy. Pozostali uczestnicy na poprawę humoru dostali słodkie nagrody pocieszenia.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Gładyszowi za przeprowadzenie turnieju, Panu Łukaszowi Trawińskiemu za profesjonalne sędziowanie, Pani Marcie Szymańskiej i wolontariuszom za pomoc w organizacji, Karolinie Szymańskiej za pomoc spikerską i szarlotkę, pracownikom Urzędu Gminy za rozstawienie namiotu.

Miejsca:

1. Leszno - 16 pkt.

2. Michałowice - 11 pkt.

3. Brwinów -10 pkt.

4. Bieniewice (gmina Błonie) - 9 pkt.

5. Milanówek - 8 pkt.

6. Nadarzyn - 4 pkt.

7. Podkowa Leśna - 0 pkt.

 

Edyta Przybysławska

Dyrektor Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie

MAZOVIA CUP Leszno 2016

 

Po raz kolejny gościliśmy młodych piłkarzy rywalizujących w ramach Turnieju  Mazovia CUP Leszno 2016 rozgrywanego z ramienia Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”. Tym razem zawody odbyły się na boisku trawiastym Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie, systemem „każdy z każdym”. Uznaliśmy tę formułę za bardziej sprawiedliwą, dając tym samym możliwość rozegrania 21 meczy. Atmosfera była gorąca. Wszyscy walczyli do końca. Pogoda dopisała, a zawodnicy w przerwach pomiędzy swoimi meczami ćwiczyli na siłowni zewnętrznej . Cieszymy się bardzo z historycznego  zwycięstwa naszej drużyny z Gminy Leszno, która była niekwestionowanym liderem i zasłużyła na 1miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Sieklicki z Leszna, a najlepszym bramkarzem Hubert Szczutkowski z Michałowic. Wręczyliśmy dwie nagrody specjalne – dla najdzielniejszego wojownika, którym został Antoni Wach z Podkowy Leśnej i jedynej zawodniczki turnieju Jagody Szulawskiej z Błonia.  Nagrody wręczali goście honorowi imprezy Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak oraz Wójt Gminy Błonie Zenon Reszka.  Dzieci miały przygotowaną „pizzę regeneracyjną” , która zniknęła tak szybko jak się pojawiła. Zwycięskie drużyny otrzymały medale, puchary i piłki „ZOŚKI” do footbagu. Wolontariusze z gimnazjum w Lesznie przygotowali krótki pokaz możliwości akrobacji z piłeczką, który wzbudził entuzjazm młodych piłkarzy. Pozostali uczestnicy na poprawę humoru dostali słodkie nagrody pocieszenia. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Gładyszowi za przeprowadzenie turnieju, Panu Łukaszowi Trawińskiemu za profesjonalne sędziowanie, Pani Marcie Szymańskiej i wolontariuszom za pomoc w organizacji, Karolinie Szymańskiej za pomoc spikerską i szarlotkę, pracownikom Urzędu Gminy za rozstawienie namiotu.

Miejsca:

1.       Leszno                 -16 pkt.

2.       Michałowice     -11 pkt.

3.       Brwinów             -10 pkt.

4.       Bieniewice         -9 pkt.

5.       Milanówek        -8 pkt.

6.       Nadarzyn            -4 pkt.

7.       Podkowa Leśna               -0 pkt.

 

Edyta Przybysławska

Dyrektor Zespołu Sportowo-Rekreacyjnego w Lesznie

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010