Legalne Graffiti w Lesznie, czyli wielkie malowanie na murze przy hali

ostatnia zmiana: 09.10.2015
 

Informacja tekstowa dla osób niedowidzących, korzystających z czytnika:

M.U.R.’em ALL!
Legalne graffiti w Lesznie –wielkie malowanie na murze przy hali sportowej!
Zapraszamy wszystkich chętnycha szczególnie młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do wspólnego tworzenia w plenerze!
To nie musi być streetart ani ikoniczne graffiti, to może być coś waszego, jakiś przekaz, obraz, który chcecie umieścić na murze. Żeby mur, zanim go wyburzą, przestał straszyć, a zaczął przykuwać uwagę. Żebyśmy mogli pokazać, że mamy tu zdolnych ludzi, którzy niejedno potrafią.
W czasie malowania będzie kawa, herbata i coś na ząb, żeby się pokrzepić w akcie tworzenia.Będzie też "SPREYOWY PAKIET STARTOWY", czyli kilka puszek farby na dobry początek dla każdego uczestnika.
UWAGA, WAŻNE!
Materiały do malowania przynieście własne,wraz z projektem tego, co chcecie uwiecznić na murze.
Żeby wziąć udział, należy zgłosić siędo biblioteki gimnazjum w ZSP lub do pani Edyty Przybysławskiej w zespole sportowo-rekreacyjnym w Lesznie, "zakontraktować" kawałek muru i przyjść 10 października malować.
MUR’em ALL! organizuje wspólnie Biblioteka Gimnazjum ZSP,Zespół Sportowo-Rekreacyjny i Urząd Gminy w Lesznie.Wszelkie dodatkowe informacje: tel. 606687550Znajdź nas na FB pod hasłem:LEGALNE GRAFFITI W LESZNIE 

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010