Konkurs „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”

ostatnia zmiana: 06.06.2016
 

1 czerwca odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu "Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje"  pod takim tytułem Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie Oddział w Błoniu zorganizowała we współpracy z Urzędem Gminy Leszno konkurs plastyczny dla dzieci. Do konkursu poświęconego zapobieganiu wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz promowaniu zasad ochrony życia i zdrowia dzieci na terenach wiejskich poprzez szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy rolniczej, a także kształtowaniu pozytywnych zachowań dzieci w czasie ich zabawy w gospodarstwie rolnym przystąpiło Publiczne Przedszkole w Zaborowie grupa „0” oraz Zespół Szkół Publicznych im. Stefana Batorego w Lesznie: grupy wiekowe I-III a także IV-VI.

Laureatami konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje” w 2016 r. zostali:                                                                                                                                                                               

Publiczne przedszkole w Zaborowie grupa „0”

1.  Hania Goralewska

2.  Hubert Bejmowicz

3.  Franciszek Werski

4.  Martynka Dudkiewicz

5.  Maja Czerwińska

6.  Gabrysia Harasimiuk

7.  Nikola Jaskulska

 

                  Zespół Szkół Podstawowych im. Stefana Batorego w Lesznie

KL.I - III    

1.   Długaszek Klaudia

2.   Długaszek Michalina

3.   Kowalska Kornelia

4.   Lubańska Patrycja

5.   Nowicka Zofia

6.   Pawłowski Jakub

7.   Pawłowska Zuzanna

8.   Przygoda Oliwia

9.   Zawadzka Wiktoria

 

KL. IV-VI   

1.   Biedrzycki Wiktor

2.   Kucharska Julia

3.   Lipińska Martyna

4.   Łosiak Wiktoria

5.   Pataczek Hanna

6.   Szustecka Wiktoria

7.  Tomaszewska Anna

 

Nagrody tegorocznego konkursu ufundowane zostały przez Wójta Gminy Leszno. 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010