RENSEI na CENTRAL POLAND OPEN - Grand Prix Karate WKF

ostatnia zmiana: 25.05.2018
 

  W dniach 19-20.05.2015r., w Pleszewie, odbył się międzynarodowy turniej CENTRAL POLAND OPEN - Grand Prix Karate WKF. W zawodach tych wzięło udział ponad 450 zawodników z 11 państw, 64 klubów.

8-osobowa ekipa RENSEI wywalczyła 4 medale! Pierwszego dnia zawodów, srebrny medal w konkurencji kumite ind. dziewcząt U-8, zdobyła Helenka Szłyk. W tej samej konkurencji, Kasia Przybylińska zdobyła brązowy medal. Dodatkowo, Kasia Przybylińska, w konkurencji kata indywidualne dziewcząt U-8, zdobyła brązowy medal.

  Bardzo dobrze zaprezentowali się również:

Kasper Szubski – po przegranej z faworytem konkurencji, trzy kolejne swoje pojedynki repasażowe Kasper wygrał. W kolejnym pojedynku, Kasper stanął przed szansą zdobycia brązowego medalu. Niestety zabrakło 1 chorągiewki sędziego, aby cieszyć się ze zwycięstwa i brązowego medalu. Szkoda. Brawo Kasper!!!

Jakub Dobrzyński (po wygranej 4:1, kolejny, wydawałoby się również wygrany pojedynek, przegrał 2:3).

Alicja Bartosik zadebiutowała w kumite i choć dwie walki przegrała, to pokazała, że ma potencjał.

Nie udało się wygrać swoich walk w kata Michalinie Wojtkowskiej i Jakubowi Klepackiemu, ale pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.

Drugiego dnia zawodów, do Pleszewa dojechała, walcząca dzień wcześniej w AMP we Wrocławiu, sensei Ewa Gąsiewska. Sensei Ewa, startująca w konkurencji kumite seniorek Open, znalazła się w finale. Jej przeciwniczką była Szwedka. Po dość wyrównanym pojedynku, zwyciężyła zawodniczka ze Skandynawii, pokonując naszą zawodniczkę 6:3. Srebrny medal dla sensei Ewy Gąsiewskiej! Gratulacje!

W klasyfikacji medalowej nasz klub zajął 30. miejsce na 64 kluby!

 

Z karateckim pozdrowieniem – OSS!


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010