"Aktywni – kreatywni" twórcze warsztaty w Świetlicy w Lesznie

ostatnia zmiana: 28.04.2016
 

Program warsztatów zorganizowany jest wokół kręgów tematycznych. W okresie zimowym poznawaliśmy  „świat w zimowej szacie”, wiele radości sprawiało nam odkrywanie, ile barw, odcieni i dźwięków niesie zimowa przyroda. Urozmaicaliśmy sobie czas organizując miniteatr i odgrywając znane baśnie z pomocą własnoręcznie wykonanych lalek. Z nadejściem wiosny powitaliśmy z radością budzącą się do życia przyrodę, ptaki i kwiaty, a na warsztatach plastycznych z prostych elementów, takich jak łyżeczka, bibułka czy patyczek wykonywaliśmy zające, bociany, krokusy. Poza proponowanymi zajęciami niektórzy uczestnicy realizowali prace według indywidualnych projektów. Własna ekspresyjna twórczość pokazuje ile mamy pomysłów na sztukę!  Ponadto nasze zajęcia rozpoczynały się zabawami integracyjnymi, w ten sposób poznawaliśmy nasze imiona, zainteresowania i nawiązywaliśmy dobre kontakty między nami. W najbliższych miesiącach będziemy rozwijać naszą aktywność między innymi wokół tematów "Melodie Majowe" i „W ogrodzie pełnym dźwięków”.

Planujemy także wykonanie laurek i drobnych upominków dla rodziców w dni ich świąt, a także zajęcia – niespodziankę w okresie święta dzieci. Zapraszamy wszystkich „aktywnych i kreatywnych”!

Elżbieta Wolska

Instruktor warsztatów

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010