VII Powiatowy Przegląd Teatralny w Publicznym Przedszkolu w Zaborowie

ostatnia zmiana: 03.06.2016
 

20 maja w Publicznym Przedszkolu w Zaborowie odbyła się siódma edycja Powiatowego Przeglądu Teatralnego pod hasłem „Chodź opowiem Ci bajeczkę”. Jak co roku patronat nad imprezą objęli Starosta powiatu Warszawskiego Zachodniego Pan Jan Żychliński oraz Wójt Gminy Leszno  Pan Andrzej Cieślak, którzy ufundowali nagrody. Do naszej placówki zjechali się reprezentanci okolicznych przedszkoli aby wystawić piękne przedstawienia.      

Otwarcia uroczystości dokonała dyrektor Publicznego Przedszkola w Zaborowie, natomiast imprezę poprowadziła Agnieszka Kęska w towarzystwie przesympatycznej pacynki Agatki.

W tym roku wystąpiło pięć zespołów z następującym programem: „Morskie opowieści” (Publiczne Przedszkole w Zaborowie), „Tydzień z życia przedszkolaka” (Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przedszkole z oddziałem integracyjnymi Kampinos), „Calineczka” (Publiczne Przedszkole nr 1 w Lesznie im. Leśnych Skrzatów), „Zielona Wyspa Banana” (Przedszkole w Starych Babicach) oraz „Piękna i Bestia” (Przedszkole w Bliznem Jasińskiego).           

Po raz kolejny mogliśmy podziwiać zaangażowanie i talent wszystkich aktorów, którzy prezentowali naprawdę wysoki poziom. Na uczestników i ich opiekunów czekały dyplomy i wspaniałe nagrody. Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kolejną Edycję Powiatowego Przeglądu Teatralnego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za trud włożony w przygotowania. Oby za rok udało nam się powtórzyć tegoroczny sukces! 

Publiczne Przedszkole w Zaborowie
I. Latoszek


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010