Sukces par tanecznych z zespołu Flexi Dance ze Świetlicy w Lesznie

ostatnia zmiana: 27.04.2016
 

Pary taneczne z zespołu Flexi Dance ze Świetlicy w Lesznie na Wojewódzkim Turnieju Tańca Sportowego "ESKULAP" w Łodzi

17 kwietnia pary taneczne z zespołu Flexi Dance ze Świetlicy w Lesznie, pod kierunkiem instruktorów Katarzyny Wołowiec i Miszy Steciuka, wzięły udział w turnieju tańca pod patronatem Federacji Tańca Sportowego.

W konkursie, w kategorii taniec latynoamerykański i standardowy, wzięło udział ponad 50 par z województwa mazowieckiego. Rywalizacja w poszczególnych kategoriach wiekowych i klasowych była bardzo zacięta. Nasi reprezentanci odnieśli w tym turnieju wielki sukces. Zdobywcami I miejsca w kategorii do lat 11, w klasie "H" są Aleksandra Jeziorkowska i Kacper Sokołowski, II miejsce wywalczyli Wiktoria Kisiała i Hubert Majchrowski. Zdobywcami I miejsca w kategorii do lat 14 w klasie "G" są Weronika Bukat i Krzysztof Majchrowski.

Naszym tancerzom gratulujemy zdobytych medali, życzymy także powodzenia w kolejnych turniejach i konkursach oraz wytrwałości w dążeniu do celu, ponieważ wiemy, że do osiągnięcia sukcesu potrzeba zarówno talentu, jak i wytężonej pracy.

Krystyna Ziubińska

Dyrektor Świetlicy w Lesznie


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010