Dzień Latawca w Publicznym Przedszkolu w Zaborowie

ostatnia zmiana: 20.10.2015
 

DZIEŃ LATAWCA  w Publicznym Przedszkolu w Zaborowie.

14 października 2015 r. próbując zachęcić naszych przedszkolaków oraz ich rodziców do podejmowania ciekawych przedsięwzięć, nasze przedszkole obchodziło „Dzień Latawca”. W związku z tym świętem zorganizowaliśmy konkurs na „Najpiękniejszego Latawca”. Oczywiście spodziewaliśmy się dużego zaangażowania ze strony naszych podopiecznych, jednakże odzew przerósł nasze wyobrażenia.

Prace przestrzenne, bo takie było założenie tego konkursu, można było przynosić do 12 października. Tym oto sposobem, w poniedziałek rano, hol przedszkolny zamienił się w przepiękną wystawę, kolorowych i różnorodnych prac. Okazało się, że zgromadziliśmy aż 48 pomysłowych latawców. Na każdego konkursowicza czekały wspaniałe nagrody w postaci dyplomów oraz naklejek wykonanych w dużym formacie. Komisja przyznała jedno wyróżnienie a także po cztery miejsca I i II oraz pięć trzecich, za które dzieci otrzymały ciekawe gry edukacyjne. 

Cieszymy się ogromnie z dużego zainteresowania naszym konkursem. Po raz kolejny z rzędu możemy pochwalić kreatywność i zaangażowanie przedszkolaków oraz ich rodziców. Mamy nadzieję, że dzieci i ich opiekunowie będą mieli jeszcze wiele okazji do spędzania wspólnego czasu w sposób równie ciekawy. Oby każdy następny konkurs był tak różnorodny i pomysłowy.

 

      I. Latoszek

 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010