„Bilet Metropolitalny” w gminie Leszno

ostatnia zmiana: 06.11.2019
 

Szanowni Mieszkańcy,

z przyjemnością informujemy, że Rada Gminy Leszno wyraziła zgodę na zawarcie porozumienia z Miastem Stołecznym Warszawą w sprawie dopłat do cen biletów ze zniżką na przejazdy środkami lokalnego transportu zbiorowego na trasie Gmina Leszno – Warszawa, Warszawa – Gmina Leszno oraz na terenie Gminy Leszno.

Zawarcie porozumienia z m. st. Warszawą oznacza, że Gmina Leszno będzie dokonywać dopłat do długookresowych biletów imiennych na przejazdy środkami lokalnego transportu zbiorowego (autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM, autobusowe linie dowozowe typu „L” oraz w ramach Wspólnego Biletu ZTM-KM-WKD).

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Leszno, pokój nr 18. Bilety będą personalizowane w Urzędzie Gminy Leszno poprzez nadruk na Spersonalizowanej Karcie Miejskiej imienia, nazwiska i zdjęcia osoby ubiegającej się o wydanie karty.

Regulamin

WNIOSEK O WYDANIE KARTY

 

Wykaz Punktów Obsługi Pasażera, w których aktywować można „Bilet Metropolitalny”

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do nabywania biletów w preferencyjnych cenach.


 
 

Szybki kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 21
  • 05-084 Leszno
  • tel. 22 725 80 05
  • fax. 22 725 85 52
  • email: urzad@gminaleszno.pl
  • rachunek: Bank Spółdzielczy w Sochaczewie
  • nr: 89 9283 0006 0025 8629 2000 0010